top

Administracja

Siedziba centrali

TELE-FONIKA Kable S.A.

Hipolita Cegielskiego 1
32-400, Myślenice

T: (12) 652 5000
F: (12) 652 5156

info@tfkable.com

NIP: 626-000-43-86 | REGON: 270543582
KRS: 0000491666 | D-U-N-S: 422193752

Biuro Handlu Krajowego

Biuro Handlu Krajowego TELE-FONIKA Kable S.A. o/MYŚLENICE

32-400 Myślenice, ul. H. Cegielskiego 1
T +48 12 372 73 82

Biuro Handlu Krajowego TELE-FONIKA Kable S.A. o/SZCZECIN

Kablowa 1, 70-895 Szczecin

T: 510 00 77 17
T: 510 00 77 30

zapytania.ofertowe@tfkable.com

Dział Wsparcia Sprzedaży Krajowej i Eksportowej

30-741 Kraków, ul. Nad Drwiną 20

T (12) 652 51 02, (12) 652 59 31
F (12) 652 59 28

export@tfkable.com

Joanna Bernakowska - Dyrektor Działu Wsparcia Sprzedaży Krajowej i Eksportowej
+48 12 372 7370
joanna.bernakowska@tfkable.com

Liliana Pawlik - Zastępca Dyrektora Działu Wsparcia Sprzedaży Krajowej i Eksportowej
+48 12 651 41 10
Liliana.Pawlik@tfkable.com

Magdalena Maziarczyk-Zybała - rynek Europa Wschodnia i Południowa oraz Skandynawia
+48 12 651 40 55
Magdalena.Maziarczyk@tfkable.com

Joanna Porosło-Żywińska - rynek USA i eksport bezpośredni
+48 12 651 40 43
 Joanna.Poroslo@tfkable.com

Agnieszka Kuczmaszewska - rynek niemiecki
+48 12 651 40 90
Agnieszka.kuczmaszewska@tfkable.com

Stanisław Tułacz - rynek polski
+48 12 651 40 16
 Stanislaw.Tulacz@tfkable.com

Danuta Włosik - rynek polski
+48 12 651 40 00
Danuta.Wlosik@tfkable.com

Agnieszka Zgoda - rynek Wielka Brytania, Francja, Hiszpania i Portugalia
+48 12 651 40 70
Agnieszka.Zgoda@tfkable.com

 

Dział Głównego Technologa

Wielicka 114, 30-663 Kraków
T (+48) 12 652 5437
F (+48) 12 652 5549

technolog@tfkable.pl

Zespoły produktowe:

Zespół Kabli i Przewodów Telekomunikacyjnych (+48) 12 372 7130
Zespół Kabli i Przewodów do 16 mm2 (+48) 12 652 5034
Zespół Kabli przekrojów większych niż 16 mm2 (+48) 12 652 5396
Zespół Kabli i Przewodów w Gumie (+48) 12 652 5214
Zespół Kabli Średnich Napięć (+48) 52 364 3460
Zespół Kabli i Systemów Wysokich Napięć (+48) 52 364 3353

Dział Finansowo-Księgowy

Sprzedaż krajowa:
Teresa Banowska
T (+48) 12 372 7233
mail: teresa.banowska@tfkable.com

Sprzedaż zagraniczna i potwierdzenia sald:
Katarzyna Kania
T (+48 ) 12 372 7244
mail: katarzyna.kania2@tfkable.com

Marcelina Lesniak
T (+48 ) 12 372 7248
mail: marcelina.lesniak@tfkable.com

Koszty i magazyny:
Bogumila Siatka
T (+48) 12 372 7240
bogumila.siatka@tfkable.com

Windykacja:
Jacek Łysek
T (+48) 12 372 7280
jacek.lysek@tfkable.com

Skarb:
Bogdan Palczyński
T (+48) 12 372 7261
bogdan.palczynski@tfkable.com

Dział Marketingu

T (+48) 12 372 7461
T (+48) 12 372 7462
T (+48) 12 372 7463
marketing@tfkable.com

Dział Kadr

Edyta Brożek
T (+48) 12 372 7552
T (+48) 12 652 5504
rekrutacja@tfkable.com

 

Łańcuch dostaw

LOGISTYKA

Transport - Adam Mura

T (+48) 12 652 5742
adam.mura@tfkable.com

OPAKOWANIA

Dział Gospodarki Opakowaniami - Adam Tajs

T (+48) 12 652 5733
adam.tajs@tfkable.com

ZAKUPY

Dzial Zakupów Surowcowych - Karolina Paśko

T (+48) 12 372 7476
karolina.pasko@tfkable.com

Zakupy Ogólne - Grzegorz Batko

T (+48) 12 372 7478
grzegorz.batko@tfkable.com

GOSPODARKA ODPADAMI

Gospodarka odpadami - Kamil Plewa

T: (+48) 12 372 7483
kamil.plewa@tfkable.com

 

Zakłady Produkcyjne

Zakład Myślenice TELE-FONIKA Kable S.A.

H. Cegielskiego 1, 32-400 Myślenice
T (+48) 12 372 74 05
F (+48) 12 274 73 49

Zakład Kraków-Bieżanów TELE-FONIKA Kable S.A.

Nad Drwiną 20, 30-841 Kraków
T (+48) 12 651 41 52
F (+48) 12 651 42 44

Zakład Kraków-Wielicka TELE-FONIKA Kable S.A.

Wielicka 114, 30-663 Kraków
T (+48) 12 652 50 00
F (+48) 12 652 51 56

Zakład Bydgoszcz TELE-FONIKA Kable S.A.

Fordońska 152, 85-957 Bydgoszcz
T (+48) 52 364 32 10
F (+48) 52 342 18 41

Zakład - Fabrika Kablova Zaječar - Serbia

Negotinski put bb, 19000 Zaječar
T +381(0)19 444-333
F +381(0)19 423-530

Zakład - TOW TF Kabel Ukraina

Kilceva 3, 14007 Czernihów
T +380 462 679 597
F +380 462 679 597

Kontakt dla mediów

TELE-FONIKA Kable S.A.
Doradca ds. Relacji Publicznych
Witold Nieć

H. Cegielskiego 1, 32-400 Myślenice
T (+48) 12 372 7464
rzecznik.prasowy@tfkable.com